Co to jest bar mobilny?

Zarówno w Polsce jak i w innych kraj żadna porządna impreza nie może obejść się bez alkoholu. Suto zastawiony stół ugina się pod ciężarem wielu potraw i często nie ma już miejsca na stole na trunki i inne napoje, dlatego coraz częściej na eventach, weselnych salach, albo na rodzinnych uroczystościach, w kameralnym miejscu stawia się przenośne, czyli mobilne bary.

Co to jest bar przenośny?

Bar mobilny jest przenośnym barkiem, który wyglądem przypomina skrzynię na kółkach. Jest świetną alternatywą dla tradycyjnych barków i zaskoczy na pewno gości, dla których będzie dodatkową atrakcją. Bar ten jest bardzo estetyczny. alkohol rozlewany jest tu z przenośnych kranów, a udekorowany jest tak, żeby pasował do wystroju i klimatu sali. Barek mobilny obsługiwany jest przeważnie przez profesjonalnego barmana, co podnosi rangę całej imprezy. Podawaniu drinków często towarzyszą specjalne pokazy żonglerki barmańskiej co jest dodatkową atrakcją uroczystości.

Zalety przenośnych, składanych barków

Do głównych zalet takiego urządzenia jakim jest bar mobilny należą:
– łatwość w transporcie
– urozmaicenie i dodanie blasku każdej imprezie
– niespodzianka dla gości
– oszczędność miejsca na stole
– poszerzenie oferty w hotelach, w restauracjach, w czasie imprez służbowych i eventów

Czy warto zainwestować w biznes barmański?

Bar mobilny i założenie działalności wymaga na początku pewnych nakładów pieniężnych. Najważniejszą inwestycją będzie samochód i wszystkie akcesoria związane z praca barmana. Dobrze jest zawrzeć umowę z konkretną restauracja lub barem, ponieważ wtedy barmani nie ponoszą kosztów, które związane są z kupnem alkoholu. Praca ta wymaga dyspozycyjności, a także mobilności. nie ma tu wolnych weekendów czy świąt. Najlepiej jeżeli biznes ten połączony jest z pasją i chęcią szkolenia się.
Bar przenośny nie musi zajmować się tylko sprzedażą alkoholu. Bardzo modne stały się ostatnio bary mobilne kawowe. Jest to idealne rozwiązanie na spotkania biznesowe, na targi i wszelkiego rodzaju konferencje.