Czy bielizna damska to dobry pomysł na prezent?

Bielizna damska to piękna rzecz, ale ta źle dopasowana może być tandetna i niewygodna. Dobre rzeczy kosztują majątek, ale też mogą rozpaść się w ciągu kilku dni. A i jest całkiem możliwe, że Twoja dziewczyna byłaby szczęśliwsza gdybyś zaskoczył ją czymś innym.

Bielizna damska pod choinkę – warto?

Nie ma na to jednej dobrej odpowiedzi, chociaż jeśli Twoja dziewczyna jest typem, który woli się okryć grubym wełnianym kocem, niż paradować w jedwabistym szlafroczku, to masz odpowiedź. To naprawdę sprowadza się do połączenia trzech czynników: samej bielizny, tego jak wygląda Twój związek i jaka jest Twoja dziewczyna. Magazyny męskie niezmiennie doradzają facetom, że kupując bieliznę dla swojej partnerki, powinni myśleć o tym, czego ona chce, a nie tego, czego chcą. Jest to oczywiście rozsądna rada i być może jedyna sensowna rzecz, jaką kiedykolwiek można było przeczytać napisaną w męskim czasopiśmie. Duży wybór posiada BraRevolution.

Jaką zatem bieliznę damską wybrać?

Mężczyźni i kobiety chcą mimo wszystko tego samego: ładnej bielizny, czegoś co wygląda ładnie, seksownie i można to łatwo zdjąć bez użycia przecinarek do drutu lub innych, specjalnych środków. Jest sporo takich propozycji na rynku, a zwykle ich jedyną wadą są koszty – te rzeczy nie są tanie. Ale za 200 złotych możesz kupić naprawdę ładną koszulę nocną, co jest ogólnie bezpieczniejszą opcją – zarówno pod względem rozmiaru, jak i gustu – niż stanik i majtki. Jak widać, naprawdę nie musisz wydawać śmiesznych kwot na dobrą bieliznę.