Kiedy najlepiej zapisać się na siłownię EMS?

Tak naprawdę nie ma na to najlepszej pory. Nie zależy to też od pory roku. Jak to często się mówi najlepsza pora, jest teraz. Tu i teraz. Jeżeli, chodzi o aktywność fizyczną, to każda pora jest dobra. Owszem często zdarza się np. że mamy do czynienia z pogodą, gdzie przykładowo opady atmosferyczne krzyżują nam plany, ale w przypadku ćwiczeń „pod dachem” nie ma żadnych ograniczeń. Siłownia EMS- to idealne miejsce, gdzie zaczniesz swój trening EMS. Dlatego nie czekaj i nie zwlekaj, tylko zapisz się już dziś. Najważniejsze jest, aby to robić regularnie, z naciskiem na więcej.

 

Kiedy najlepiej ćwiczyć, aby pozbyć się zbędnych kilogramów?

Jeżeli chodzi o nasze oczekiwania względem treningów są one naprawdę różne. Jedni chodzą na siłownię dla szpanu, drudzy oczekują efektów, aby wyrzeźbić swoje ciało, jeszcze inni wybierają siłownię dla lepszego samopoczucia. Jeżeli chodzi o pozbycie się zbędnych kilogramów, to najlepiej ćwiczy się zdecydowanie rano, ponieważ metabolizm jest bardziej pobudzony. Siłownia EMS oferuje trochę inne treningi, dlatego też nie trzeba koniecznie budzić się skoro świt, aby udać się na siłownię, tylko można wybrać się na trening, np. po pracy. Warto sobie zafundować turbodoładowanie będąc po pracy.

 

Jak często powinno się chodzić na siłownię EMS?

Siłownia EMS to jest inny rodzaj siłowni i na tego typu ćwiczenia najlepiej jest wybierać się dwa razy w tygodniu. Codziennie w tym przypadku nie będzie dobrym rozwiązaniem, ponieważ nie ma co obciążać zbytnio naszego organizmu, chociażby przez ubranie, jakie wkładamy na siebie podczas treningu. Nie zapominajmy, że ćwiczenia, które wykonujemy, wymagają od nas także większej sprawności fizycznej i więcej siły. Dbajmy o nasze ciało w sposób rozważny. Nie stawiajmy na liczbę wykonanych treningów, tylko zdecydowanie skupmy się na jakości i regularności. Przypomnijmy, że ćwiczenia wykonujemy w specjalnej kamizelce, której zadaniem jest emitowanie prądu. Trening EMS ma to do siebie, że rezultaty są szybciej widoczne, niż po normalnym treningu.